ارتعاش گستر ایرانیان
نظر سنجی
به نظر شما بهترین شرکت ارائه دهنده سرور کدام است؟


تبلیغات

مشاوره

1394/08/30

مشاوره..

گروه طراحان ارتعاش گستر ، با استفاده از تیم مجرب و حرفه ای برنامه نویسی و گرافیک یکی از اهداف و برنامه های مهم خود را تولید نرم افزار ها و پرتال های سفارشی با کارایی های متنوع میداند ، که این محصولات هم به صورت پرتال و هم به صورت نرم افزارهای کاربردی تحت وب مورد استفاده میگیرند.

همچنین ، تیم برنامه نویسی ارتعاش گستر، با تحلیل ، بازبینی ، بومی سازی و رفع باگ های محصولات رایج دیگر ، ارتقاء نرم افزارهای کد باز موجود در بازار را از اهداف و برنامه های دیگر خود میداند. لازم به ذکر می باشد ، سفارش دهندگان در صورت تمایل میتوانند کلیه نیازهای سایت خود را در جلسه مشاوره مطرح نمایند تا در صورتی که نیازهای وب سایت یا پرتال ایشان در محصولات دیگر پیش بینی نشده باشد ،نرم افزار مورد نظر به صورت سفارشی و حتی با امتیاز اختصاصی برای ایشان تولید گردد.

تحقیق و بررسی در زمینه تکنولوژی های روز برنامه نویسی تحت وب ، مانند تکنولوژی های نامیده شده به عنوان وب 2 از برنامه های در حال اجرای این گروه می باشد. همچنین کلیه محصولات و خدمات این تیم ، دارای گارانتی و خدمات ویژه پس از فروش بوده و گروه  ارتعاش گستر پشتیبانی و امکان ارتقاء این نرم افزارها ، بسته به تکنولوژی های روز  و نیازهای جدید کاربران طبق توافقات با سفارش دهنده  را از وظائف خود میداند.